FOTO/ Simeone bëhet baba për herë të pestë, ja emri i fëmijës

Trajneri Diego Simeone është bërë baba për herë të pestë, kësaj radhe të një vajze të quajtur Valentina.

“Welcome Valentina”, ka shkruar 48-vjeçari në llogarinë personale në “Twitter”, teksa shihet duke e mbajtur në duar “princeshën”.

Valentina është fëmija i parë i Simeones me të dashurën Carla Pereyra, me të cilin është njohur para tre vitesh.

Me ish-bashkëshorten Carolina Baldini, trajneri i Atletico Madridit ka edhe katër fëmijë të tjerë: Giovanni Simeonen, Gianluca Simeonen, Giuliano Simeonen dhe Francesca Simeonen.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.