Foto/ Rama bën foto me presidentin Trump

Kryeministri Edi Rama ka realizuar një foto me presidentin e SHBA-ve Donald Trump.

Rama shoqërohej në këtë foto kortezie nga bashkëshortja e tij Linda Rama, si dhe Donald Trump dhe zonja e parë e SHBA-ve Melanie.

Kryeministri është kujdesur që foton me Trump ta shpërndajë menjëherë në të gjitha rrjetet e tij sociale me mbishkrimin tashmë të njohur “photo of the day”.

Nuk kanë munguar as batutat e ndjekësve, të cilët i kujtojnë kryeministrit se kjo mund të jetë dhe fotoja e jetës së tij.

rama trump

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.