FOTO/ Presidenti Meta ne “Twitter “i përgjigjet Ramës: 2 vendime janë të padiskutueshme

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta i është përgjigjur akuzave të Edi Ramës.

Me një status në Twitter, Meta bën të ditur se dy vendime janë të padiskutueshme për Shqipërinë.

Ja çfarë shkruan Ilir Meta në Twitter:

#Pavarësia, integriteti territorial i #Kosovës dhe vendimi i Gjykatës Ndërkombëtare të Drejtësisë @CIJ_ICJ janë të #padiskutueshme për Republikën e #Shqipërisë deri në sekondën e fundit si #President i vendit tim.

Image

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.