FOTO/ Për mafiozin Abazi zbatohet vetëm ligji i mafies dhe jo ai i shtetit!

Ish Kryeministri Berisha ka shpërndarë në faqen e tij në facebook një mesazh ardhur në adresë të tij ku bëhet fjalë për biznesin e deputetit socialist Sadri Abazi drejtuar nga nipi i tij.

Në mesazh thuhet se edhe pse i përjashtuar  nga pjesmrrja me vendim vazhdon të punojë me bashkinë e Tiranës.

Ja postimi i plotë i ish kryeministrit Berisha:

Për mafiozin Abazi zbatohet vetëm ligji i mafies dhe jo ai i shtetit!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. Sb

Alpko impex firma e Sadri Abazit e drejtuar nga nipi i tij dhe pse me dokumenta fallco dhe me vendim për përjashtim për 3 vjet vazhdon të punojë në bashkinë e Tiranës dhe të mari persëri tendera publikë.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.