FOTO/ Paparazzet i zbulojnë gjithçka moderatores nga Argjentina

Ditën e sotme moderatorja e njohur është komentuar gjerësisht nga një numër i madh mediesh dhe shkak për këtë është bërë një incident me fustanin e saj. Gjatë kohës që po dilte nga aeroporti, era i ka ngritur fustanin dhe ja ka nxjerrë të gjitha sheshit.

Bëhet fjalë për bukuroshen nga Argjentina Belen Rodriguez, siç ka shkruar edhe revista ‘Chi’, Belen pati një moment ‘Marilyn Monroe’ teksa ishte duke qëndruar fustani i saj ka fluturuar dhe e ka vendosur në siklet.

Sigurisht që këto pamje janë kapur nga paparazzet të cilët menjëherë i kanë publikuar në të gjitha mediat e shteti fqinjë.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.