FOTO/ Pamje të trishta në Tiranën e vitit 2019

Banorët kanë kundërshtuar më forcë këtë aksion. Ata kanë shpërthyer në lot, disa prej tyre kanë pësuar dhe gjendje të fikëti. Banorët kanë refuzuar dhe ndihmën mjekësore. Madje disa prej tyre kanë ndezur një zjarr në oborrin e banesës që sipas informacioneve paraprake mësohet se i është rikthyer ish-pronarëve.

Banesa që do të shembet ndodhet pranë Shkollës “Petro Nini Luarasi” në Tiranë.

Në vendin e ngjarjes ka forca të shumta policie si dhe ambulancat.

VIJON

petronini111

petronini1111

petronini11111petronini

petronini1

 

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.