FOTO/ ‘Nuk ke parë gjë akoma’/ Peter Tiede ‘mesazh’ Ramës

Teksa kryeministri Edi Rama dhe mazhoranca e tij po bëjnë gjithçka për të tërhequr vëmendjen nga problemet reale që po kalon vendi, sërish qytetarët nuk harrojnë lehtë.

Rreth një javë pas publikimit të përgjimeve nga gazeta më e madhe në Gjermani e Europë, Bild dhe pas paralajmërimeve të gazetarit Peter Tiede, se, në të ardhmen e afërt do të ketë publikime edhe më të rënda se të parat, në rrjet po qarkullon një meme, ku është edhe shprehja e njohur e kryeministrit: “Nuk keni parë gjë akoma”.’

Por këtë herë, “nuk ke parë gjë akoma” i drejtohet vetë kryeministrit Rama.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.