FOTO/ ‘Me armë në dorë kundër kriminelëve’, plas gallata në rrjetet sociale

Arrestimi i policit në Malësinë e Madhe, i cili akuzohet për ngacmin seksual ndaj një 15-vjeçareje, ka sjellë reagime të ashpra nga politika dhe opinioni publik.

Por përveç tyre, nuk mungojnë si gjithmonë as memet, që në këtë rast kanë në qendër të shënjestrës kryeministrin Edi Rama, ministrin Sandër Lleshaj dhe ministren për parlamentin Elisa Spiropali.

Kjo e fundit ka qenë shumë aktive pas publikimit të rastit flagrant në Kavajë, ku një nxënëse 13-vjeçare abuzohej prej kohësh seksualisht nga disa djem po minorenë.

“Gjërat të tilla ndodhin edhe jashtë shtetit. Madje disa bëhen edhe filma”, do të shprehej ndër të tjera deputetja e Kolonjës.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.