(FOTO) Lipa shkëlqen në Londër, shfaqet seksi me fustanin transparent

Këngëtarja e famshme Dua Lipa ka shkëlqyer në tapetin e kuq të premierës së Alita: Battle Angel në Londër.

dua2

23-vjeçarja shqiptare u shfaq përkrah të dashurit të saj 32-vjeçar Isaac Carew dhe prindërve Anesa e Dukagjin Lipa.

dua3

E gjithë vëmendja ishte drejt yllit të muzikës Pop, e cila kishte zgjedhur të vishte një fustan transparent për mbrëmjen e madhe dhe që e nxirrte seksi.

dua

Ndërkohë kujtojmë se Dua realizoi këngën zanore të filmit, “Swan Song”, që rezultoi një sukses i jashtëzakonshëm për të me 9.2 milionë klikime në “Youtube” për 2 javë.

dua1

Bëhet e ditur se Alita: Battle Angel do jepet në kinema në ditën e të dashuruarve, më 14 shkurt.

dua4dua5dukagjin

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.