FOTO/ Kur Eva Murati nuk ishte ende e famshme, shikoni si dukej dikur nusja e Jozefina Topallit

Sot ajo është një nga moderatoret sportive më të komentuara dhe të dashura të publikut.

Eva Murati shpesh është përfolur në media dhe për projektet e saj lidhur me aktrimin dhe foto sensuale që ndan në rrjetet sociale.

Nuk mbetet jashtë thashethemeve mediatike dhe lidhja disa vjeçare me djalin e ish-Kryetares së Kuvendit, Jozefina Topallit.

Ndërkohë ajo ka ndarë një foto nga koha, kur ende nuk ishte bërë e famshme. E dalloni dot cila është mes mikeshave të saj.

Image

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.