FOTO/ “Ja rekordi i ri i bandës së hajdutëve”, Basha: Sa më gjatë kjo qeveri, aq më keq për Shqipërinë

“Ja rekordi i ri i bandës së hajdutëve ‘Rilindja’: 45 biznese mbyllen çdo ditë në 2018”, shprehet kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, në një shënim në rrjetet sociale.

“Sa më gjatë kjo qeveri, aq më keq për Shqipërinë dhe shqiptarët”, shton kryeopozitari, që publikon edhe një video ku tregohet se në krahasim me një vit më parë, numri i bizneseve të falimentuara është shtuar.

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.