FOTO/ Edi Rama ka vënë botox në fytyrë që të duket më i ri

Edi Rama para dhe pas operacionit në Nju Jork

Edi Rama është shfaqur ditën e sotme në një prej emisioneve televizive ku ishte veshur si babagjysh i vitit të ri. Por mësohet se ky emision është i regjistruar, para se Edi Rama të ikte për në Nju Jork.

Atje Edi Rama i është nënshtruar një operacioni ku ka vënë botox në fytyrë që të duket më i ri. Pas kthimit nga Nju Jorku, Rama doli para gazetarëve në një konferencë për fundvitin.

Në fotot e mëposhtme, shikoni pikërisht fotot, ku Rama është në emision, të regjistruar ditë më parë e për tu bërë publik ditën e sotme dhe në tjerat në konferencën për mediat.

Loading...

Edi Rama para se te ikte ne Nju Jork per te bere botox

Edi Rama pas kthimit nga Nju Jorku, ku iu nenshtrua operacionit

Loading...
You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.