FOTO/Digjet makina e një gruaje në Shkodër, dyshohet se…

Një automjet është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në qytetin e Shkodrës. Mjeti tip Ford me targa AA 368 RA në pronësi të shtetases më iniciale A L ishte i parkuar pranë banesës në rrugën “Qemal Draçini”.

Burime nga vendi i ngjarjes bëjnë me dije se zjarri mund të ketë qenë i qëllimshëm. Mjeti më parë është spërkatur me lendë djegëse dhe më pas i është vënë flaka.

 

Policia ka shoqëruar disa persona si dhe po verifikon kamerat e sigurisë së objekteve përreth për të bërë të mundur zbardhjen e ngjarjes.

Qyteti i Shkodrës kohët e fundit është tronditur nga mjaft ngjarje me natyrë kriminale që akoma janë pa autor.

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.