FOTO/ Çfarë po ndodh mes motrave Vjollca, revoltohet Marina

Ditën e djeshme motra e madhe e dy moderatorëvë Luana dhe Marina Vjollca kishte ditëlindjen.

Luana me anë të një fotoje ku shfaqet me motrën e madhe shkruan se është shumë krenare kur thonë se i ngjan asaj.

Image

’Krenaria ime më e madhe është kur thonë se të ngjaj ty,sa do të doja të isha sa çereku  jot…. Happy birthday dashuria ime e madhe, motivimi im më i madh! Të kam jetën time lal’ shkruan Luana.

Siç duket Marina nuk e ka pritur mirë këtë urim dhe i komenton Luanës:

’Nuk mund ta afronit kamerën dhe më afër fytyrës.Kujdes me këtë urime se na këpute fare’.

’O jeta mos u bë xheloze, jeni lumturia ime të.Luana je dielli im dhe pa diell nuk ka jetë.Faleminderit shumë je dashuri’ shkruan Lira.

’U qyqja avash mi lal ‘je dielli im dhe pa diell nuk ka jetë’ Me ja fut vetës bam bëni ju të dyja’ ja kthen Marina.

Ndërsa Luana i thotë Marinës se kështu bëhen fotot.

Marina i përgjigjet ‘Pse nuk e hëngrët komplet telefonin meqë paskëni kaq shumë dashuri’.

Image

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.