FOTO/ Carolina i thotë ‘PO’, Kaka martohet për herë të dytë

Carolina Dias, e dashura e Rikardo Kaka, ka pranuar të bëhet gruaja e tij dhe lajmin e bukur e kanë bërë publik në Instagram.

Kjo është martesa e dytë për brazilianin, që duket se ka një fiksim me emrin Carolina, pasi edhe gruaja e parë, mamaja e fëmijëve të tij, quhej Caroline Celico.

Lajmi është shoqëruar me një fotografi të bukur, teksa e gjithë vëmendja është fokusuar te dora Carolinas që ka shkruar “I thashë po”.

Image

Fotoja është pëlqyer shumë dhe çifti kanë marrë mijëra komente dhe urime.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.