FOTO/ Barcelona-Tottenham, formacionet zyrtare. Shihni a luan Messi

Në “Camp Nou” do të luhet mbrëmjen e sotme ndeshja e fundit e Grupit B mes Barcelonës dhe Tottenham.

Barcelona e ka siguruar vendin e parë në grup, ndërsa Tottenhamit i duhet fitorja, për të marrë vendin e dytë.

Katalanasit duken të pa impenjuar, aq sa trajneri Valverde ka lënë pushim Lionel Messin.

Janë publikuar formacionet zyrtare të sfidës që do të luhet në orën 21:00, të cilët mund t’i shihni në tabelën e mëposhtme.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.