FOTO/ Ardi Veliu mbërrin tek Krimet e Rënda, do të japë shpjegime për…

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, ka mbërritur pak më parë në Prokurorinë e Krimeve të Rënda ku do të japë shpjegime në lidhje me përmendjen e emri të tij në video-përgjimi ne Fredi Alizotit.

“Ardi Veliu më mori në  makinë”, Drejtori i Policisë sot tek Krimet e Rënda

Pasi u përmend nga Fredi Alizoti në një përgjim, se e kishte marrë në makine  dhe i kishte bërë presion, Sot në Prokurorinë e Krimeve të Rënda është thirrur për të dëshmuar Drejtori i Përgjithshëm, Ardi Veliu.

veliu1

Mësohet se Veliu do të japë dëshminë e tij sot në orën 13:00, për të dhënë versionin e tij të ngjarës dhe si qëndron e vërteta.

Por edhe pse do të dëshmojë para organit të akuzës, Veliu në një deklaratë publike ka mohuar lidhjen me Alizotin.

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.