FOTO/ 7 vite nga 21 janari, Rama homazhe me familjarët në Bulevard

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot në një përkujtimore familjarët e viktimave të 21 janarit të vitit 2011.

Loading...

Familjarët e katër viktimave të 21 janarit janë shprehur besimplotë se drejtësia do të vijë në vend, kjo pas Reformës në Drejtësi.

Kujtojmë që viktimat e mbetura gjatë protestës së opozitës në atë kohë të organizuara nga Partia Socialiste janë: Aleks Nika, Ziver Veizi, Hekuran Deda dhe Faik Myrtaj.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.