Foto +18/ Bleona Qereti zhvishet dhe tregon sekretin

Bleona Qereti ka vendosur që t’u tregojë fansave të saj sekretin e një trupi të mirë i cili rri gjithmonë në formë pavarësisht viteve që kalojnë.

Loading...

Këngëtarja ka preferuar që ndarjen e këtij sekreti ta bëjë me një foto ilustruese ku shihet thuajse plotësisht e zhveshur, duke ekspozuar të pasmet.

Loading...
You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.