Formacionet zyrtare: Bullgari – Kosovë

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Bullgarisë dhe Kosovës, e vlefshme për kualifikimet e Kampionatit Europian 2020.

Kjo do të jetë ndeshja e dytë që këto dy përfaqësuese zhvillojnë kundër njëra-tjetrës dhe Dardanët synojnë të dalin me tri pike.

Bernard Challandes këtë ndeshje ka bërë ndryshime të detyruara, pas dëmtimit të Arbër Zenelit, i cili do zëvendësohet nga Edon Zhegrova.

Ja formacionet zyrtare:

Image

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.