Flori Mumajesi nuk e përmban zemërimin, lexoni çfarë shkruan

Ai është një nga këngëtarët dhe kantautorët më të mirë shqiptarë por siç duket një pamje e autostradës Tiranë-Durrës nuk i ka pëlqyer aspak Florit dhe ka vendosur ta ndajë me ndjekësit e tij në “Instastory”. Prej disa kohësh është diskutuar për palmat e vendosura në anë të rrugës, pasi palmat tashmë janë tharë dhe pritet të zëvendësohen, e kjo gjë e ka revoltuar Florin.

Loading...

Ai postoi një foto në Instastory ku shpreh indinjimin e tij duke thënë:  “Do preferoja të isha më mirë i verbër se sa të shikoja këto “palma”.

 

Loading...
You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.