FIER/vidhet sasi e konsiderueshme parash në një banesë

Një sasi e konsiderueshme parash në dy valuta është vjedhur gjatë natës duke u gdhirë e shtunë në një banesë në Fier.

Sipas burimeve policore, në lagjen “Kryengritja”, është vjedhur banesa e K.M. 56 vjeç.

Loading...

Sipas të njëjtave burime, janë marrë 10.000 euro e 550.000 lekë (të reja).

Policia njofton se po “punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit”.

Loading...
You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.