Fier/ VIDEO/ Një grua ka hipur mbi selinë e Partisë Demokratike dhe po tenton të hidhet!

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar në qytetin e Fierit vetëm pak minuta më parë, ku një grua ka hipur mbi selinë e Partisë Demokratike dhe po tenton të hidhet.

Në pamjet e transmetuara ne rrjetet sociale, shihet se ajo është varur mbi katin e fundit të ndërtesës.

Raportuesit thonë për JOQ se prej më shumë se 30 minutash ajo qan dhe bërtet, ndërkohë që nuk dihet arsyeja që e ka çuar të marrë këtë vendim.

Bëhet me dije gjithashtu se policia ndodhet pranë për të negociuar me të.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.