Fëmijët e Valbona Selimllarit i nxjerrin ‘sekretin e jetës’, zbulojnë babain e tyre

Valbona Selimllari është padyshim një prej personazheve më të dashura të showbizz-it.

Ish Missi është gjatë gjithë kohës në ekran, por është kujdesur që fëmijët, kryesisht babain e tyre ta mbajë sa më larg mediave.

Deni, Kejni dhe Vivien janë tre fëmijët e Valbonës, për të cilët pranoi të fliste për herë të parë në 2014-n, por bashkëshortin e saj nuk e kemi parë. Mirëpo një prej djemve të Valbonës, Deni ka ndarë një vit më parë një foto me të dhe të gjithëve na kishte shpëtuar.

Deni dhe Kejvi pozojnë me të atin mes tyre në një foto të publikuar në maj të 2018-s.

Fotoja është realizuar në një vend në qytetin spanjoll Leganés, ndërsa në mbishkrimin e fotos Deni shkruan vetëm: “Koha me familjen”.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.