Ermal Mamaqi rikthehet në skenën e ‘Portokallisë’ pas 12 viteve

Sot, ai moderon suksesshëm “Xing” me Ermalin në TV Klan, ku pjesë e studios së tij televizive janë bërë ndër vite personazhe nga më të famshmit shqiptare, por edhe ata të huaj. Por, sot lajmi i rikthimit të tij në skenën e “Portokallisë” ka ardhur kaq i befasishëm dhe i papritur. Ka qenë vetë Ermali, i cili në një video që është postuar nga miku i tij, aktori tjetër i humorit Rezart Veleshnja ka bërë me dije se do të jetë pjesë e skenës së humorit në këtë puntatë të “Portokallisë”, pres së cilës ai u largua plot 12 vite më parë.

“Mirëmbrëma kam ardhur këtu në Portokalli’, dëgjohet të thotë Ermali në video, ku me siguri ai do të vijë përpara spektatorit me statusin e të ftuarit special. “Ermal Mamaqi sot në Portokalli. Do e ndriçojë skenën këtë javë”, shprehet Rezart Veleshnja krahas videos

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.