EMRI/ Arrestohet vëllai i Drejtorit të Transportit Rrugor. Ja pse akuzohet

Policia ka arrestuar një tjetër person ditën e sotme. Sipas informacioneve mësohet se në pranga ka rënë Altin Isaraj, i cili është vëllai i Drejtorit të Përgjithshëm të Shërbimit të Transportit Rrugor, Arben Isaraj.

Akuzat që janë ngritur për të janë dy, ‘Armëmbajtje pa leje’ dhe për ‘Prodhim dhe shitje të narkotikëve’.
Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.