Eli Fara sot feston ditëlindjen e radhës, kaq vite mbush

Këngëtarja e njohur Eli Fara sot feston ditëlindjen,

E për këtë ditë të veçantë ajo ka vendosur të jetë pranë familjarëve të saj në Frankfurt.

Frankfurt, gëzuar ditëlindjen për mua. Kohë me familjen”, ka shkruar Eli në videon e publikuar në ‘Instastory’, duke zbuluar kështu se ndodhet pranë njerëzve të zemrës.

Vajza e saj nuk duket në tavolinë, por ka vendosur t’i bëjë një urim publik nënës së saj, duke publikuar të njëjtën video dhe duke shkruar:
“Shpirt i motrës ti. Të bëhesh 100 vjeç mam, të dua”.

E lumtur pranë familjarëve Eli sot ka festuar 52 vjetorin e ditëlindjes së saj.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.