Elbasan, vritet në mes të qytetit avokati i Shullazit

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbrëmjen e sotme qytetin e Elbasanit, pas një atentati me armë zjarri, ku viktimë mbeti një person.

Nga informacionet e para bëhet me dije se viktimë ka mbetur shtetasi Ravik Gurra, i cili ishte avokati i Emiliano Shullazit, si dhe mik me familjen Çapja.

Ngjarja ka ndodhur në një lokal në qendër të qytetit, ndërsa autori nuk është identifikuar ende.

Policia ka blinduar qytetin, ndërsa po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes, si dhe për identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

a3b68583-b18b-44d1-b9a8-52465bef2a62

yhbn-770x441
ee5ebf56-02ee-4d27-9888-fed48abd07b278f0d3b5-7c7b-4d02-86da-33655e65cdd9911bf314-0b56-4da9-947d-1e332edd43c7fdae0fd2-b6ea-4063-8cc5-6b8bbb8ca0a3

 

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.