E spërkati me bojë Paloka, reagon për herë të parë Rama. Ja ç’thotë

“Dy gjëra janë të pafundme, universi dhe budallallëku i njeriut”. Me kete thenie te Ainshtajnit e ka nisur kryeministri Edi Rama reagimin e tij, per ate qe ndodhi ne sallen e Kuvendit, kur demokrati Edi Paloka e sperkati me boje.

Ai ironizon me opoziten,duke i kujtuar sulmin me veze pak seanca me pare, e padyshim edhe sulmin me çizme nga ana e kryetares se LSI-se, Monika Kryemadhi. Ne fund, nuk ka lene pa ironizuar edhe autorin e sulmit me boje, teksa shkruan se “opozita program ka Bojën e Palothës”.

Reagimi i Rames 

“Dy gjëra janë të pafundme, universi dhe budallallëku i njeriut”, shkruante Albert Ainshtajni, përpara se sa opozita në Shqipëri të merrte formën e një Budallallëku Universal, që vizion ka Vezën e Lulit, ide ka Çizmen e Doktorreshës dhe program ka Bojën e Palothës👎

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.