E diel, mot i ngrohtë me temperatura të larta

Sot moti do të mbetet i qëndrueshem me kthjellime dhe kalime të pakta të vranësirave në orët e mesditës. Era do të jetë  me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8-12  m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4 me larësi vale 0,5 –1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë të larta.

Temperaturat min dhe max:
Zonat  malore      3/21°C
Zonat e  ulëta        6/26°C
Zonat  bregdetare 10/25°C

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.