E akuzoi për blerje klikimesh, Flori shpërthen ndaj Sabri Fejzullahut: S’ti mora ty lekët, nuk kam me qenë ndonjëherë… (VIDEO)

Në rrjetet sociale ka qarkulluar sot një video ku këngëtari i njohur, Sabri Fejzullahu, ka folur për blerjen e klikime në kanalin e “Youtube”.

sabri

Gjatë një interviste, Sabri mori si shembull kantautorin e njohur, Flori Mumajesin, i cili sipas tij për një ditë merr 3 milionë klikime.

flori

E kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak Florit, i cili ka ripostuar në profilin e tij në “Instagram” këtë pjesë të intervistës së Fejzullahut dhe pranë saj ka dhënë një sqarim të gjatë për këngëtarin.

“Ncncncnc pse be axha Sabri kapesh me mu? Edhe po ti kem ble s’ti kam marr ty paret! pse be po mërzitesh kaq shumë? Pash mu mo be! Flori dhe kur tjerët kanë honger mut i ka lon me u ngi mirë se nuk kam qenë, nuk jam e as kam me qenë najherë unë shembulli për blerje klikimesh!!! Kerkujt si futem n’xhep e n’jetën e vet. Kur i bëjnë vet shumë klikime nuk nihen vec fërkojnë gjoksin kishe jonë artista t’mdhej, kur nuk i bojnë vet e i bojnë tjeret merren me llafe të grave”, shkruan i revoltuar Mumajesi.

sabri flori

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.