Dogji shtëpinë e burrit, tentoi të mbyste dy vajzat. Fierakja flet në gjyq: Unë e bëra sepse…

Ne seancen e sotme gjyqesore, 42-vjeçarja Rudina Kishta, ne pranga se i vuri zjarrin shtepise se bashkejetuesit et saj dhe tentoi te mbyste ne lume dy vajzat binjake nga martesa e pare, ka pranuar se ishte ajo qe i vuri flaken shtepise.

Unë ia kam vënë flakën shtëpisë, sepse bashkëjetuesi im prej 6 muajsh më rrihte mua dhe dy vajzat e mia. Ai pinte dhe na dhunonte, pinte me, asnje leke nuk sillte ne shtepi. Desha qe te hakmerresha”- ka thene ajo.

Ajo ka treguar se bashkejetonte 6 muaj me ate. “Kam 6 muaj qe jetoj ne kushte te vështira, asnje nuk me ndihmon, asnje”- thote ajo.

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.