“Do ta mas kokën mirë”, Balla tregon se çfarë do bëj me lekët që do fitojë nga Lulzim Basha

Kryetari i Grupit të PS-së, Taulant Balla ka replikuar sot me Kryetarin  opozitës, Lulzim Basha, për të cilin tha se do paguaj për shpifjet që ka ngritur në adresën e tij.

Balla ka treguar se me paratë që do ti marrë Lulzim Bashës, për shkaktimin e dëmit moral, do ti përdor për të ndërtuar një kopesh të ri në qytetin e Librazhdit.

“Lulzim, se sa i vendosur je ti e dine të gjithë, po ndonjë prove për akuzat ndaj meje i’a dhe prokurorisë?

 

 

Se ne fund nuk është ne kazan qe ndahet e vërteta, po me pas edhe ne gjykate për dem moral dhe aty do te ta mas kokën mire, se me leket qe do paguash si shpifës do rindërtoj një kopesht te ri ne Librazhd o pinok”, shkruan Balla në Facebook.

 

 

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.