Do luajë me Barcelonën në Champions, Interi ka këtë mesazh për dëmtimin e Messit

Lionel Messi do të jetë mungesa e madhe e Barcelonës në ndeshjen e mesjavës në Champions League me Interin dhe në “El Classico” me Realin e Madridit.

Ylli i katalanasve u dëmtua në ndeshjen e djeshme përballë Sevillas në dorën e tij dhe u largua nga fusha.

Por për këtë mungesë ka reaguar dhe klubi i Interit, i cili do ta ketë si kundërshtar Barcelonën në mesjavë.

“Na vjen keq për dëmtimin tënd dhe për faktin se nuk do të mund të të kemi përballë. Është një gjithmonë një nder të luash kundër më të mirëve”, ka qenë mesazhi i zikaltërve.”

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.