DJ i njohur David Guetta foto intime me të dashurën 24-vjet më të vogël

David Guetta është fotografuar nën shoqërinë e të dashurës së re, 24 vjet më të vogël se ai.
Featured image of article: DJ i njohur David Guetta foto intime me të dashurën 24-vjet më të vogëlFoto të shkrepura nga paparacët, të David Guetta-s dhe të dashurës së tij.
Dj i njohur me famë ndërkombëtare David Guetta është parë me një vajzë shumë herë më të vogël se ai.

Paparacët kanë fotografuar artistin 51-vjeçar bashkë me të dashurën e tij, Jessica Ledon duke shijuar një ditë pushimi në plazh.

Të veshur me rrobe banjo çifti shijuan pak momente intime të cilat nuk i shpëtuan syrit të publikut. Vetëm për pak kohë Guetta do të nisë turneun e tij nëpër botë dhe mesa duket ka vendosur të shijojë disa momente me të dashurën e tij seksi.

Foto të shkrepura nga paparacët, të David Guetta-s dhe të dashurës së tij.

Risjellim në vëmëndje se ai u nda me gruan e tij vetëm para disa kohësh dhe shkak sipas saj ishte se Guetta kërkonte emocione më të forta dhe bashkëshortja e tij nuk i plotësonte dëshirat e tij.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.