DETAJET/ Kush është 23-vjeçari që u gjet i vdekur në kanal

I riu ka ndërruar jetë si pasojë e plagës së marrë me thikë gjatë një konflikti.

I riu 23 vjecar që u gjet i vdekur brenda ne kanal në vendin e quajtur “Kthesa e Hamilit” në fshatin Sulaj të Fierit eshte identifikuar si Florian Selimi.

Ne rruge, eshte gjetur me kofano te hapur edhe nje makine qe thuhet se eshte e te riut, Dyhsohet se ajo ka pesuar defekt pasi eshte gjetur e hapur dhe me nje rrote te hequr, por ende nuk ka detaje se cfare ka ndodhur saktesisht.

Dyshohet qe ne vitin 2015, Selimi te kete vjedhur nje automjet, te cilin me pas e ka djegur ne rrethana te paqarta.

makinamakina1makina2

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.