Detaje të reja/ Ja sa para u merrte ish-deputeti i PS të burgosurve

Ish-deputeti socialist Arben Çuko, oi cili deri pak kohë më parë mbante dhe detyrën e Drejtorit të Përgjithshëm të Burgjeve, është arrestuar ditën e sotme pas urdhrit të dhënë nga Gjykata e Krimeve të Rënda.

Çuko akuzohet se u merrte para të burgosurve. Emri i tij doli pas përgjimeve që po i bëhej një grupi për trafik droge.

Policia bën me dije se Çuko u merrte nga 1500 deri në 3 mijë euro të burgosurve.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.