Dështon arrestimi i Lul Berishës, dekonspirohet operacioni…

Burime policore bëjnë të ditur se forcat specialë të policisë dhe RENEA kanë zbarkuar në Durrës për të zbatuar një urdhër arresti ndaj Lulzim Berishës por ai nuuk është gjendur në shtëpi

Ndërkohë vijon operacioni për arrestimin e anëtarëve të bandës së heroinës së Shijakut, ku u arrestuan vëllezërit Avdyli.

Mesohet se pjesë e kësaj dosje ka qenë edhe një urdhër arresti për Lul Berishën. Policia e Shtetit ka shkuar në banesën e tij për ta arrestuar, por nuk e ka gjetur, pasi është arratisur. Ndërkohë që dyshohet se ka pasur dekonspirim të operacionit për arrestkin e tij.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.