Dëshmia e autorit të masakrës:“Kam qenë i pirë dhe nuk mbaj mend se cfarë kam bërë”

“Kam qenë i pirë dhe nuk mbaj mend se cfarë kam bërë”- ka thënë autori, teksa ndodhet në komisariat, ku u dërgua pasi u prangos që në orët e para të mëngjesit të sotëm, raporton nga Selenica, gazetari yne

Por ai nuk ka mohuar konfliktin e vazhdueshëm që ka pasur me kushërinjtë.

“Ata me akuzonin mua per cdo gje qe ndodhte”- ka thënë ai.

Ndërkohe që sipas policise bëhej fjalë për disa pula deti që ishin vjedhur dhe për të cilat, kushërinjtë kishin akuzuar 24 vjecarin.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.