DENONCIMI: ARRESTOHET PËR KONTRABANDË KANDIDATI I PS-SË PËR POGRADECIN, TAULANT BALLA E LIRON BRENDA 24 ORËSH

Një denoncim shumë i fortë ka ardhur pak momente më parë nga ish-kryeministri Sali Berisha.

Duke iu referuar qytetarit dixhital, Berisha deklaron se disa ditë më parë është arrestuar në doganën e Qafë Thanës për kontrabandë kandidati i PS-së për bashkinë e Pogradecit Ilir Xhakolli.

Sipas Berishës, Hoxholli është liruar brenda 24 orësh me ndërhyrjen e kreut të grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla dhe policia e mban të fshehtë ngjarjen.

Denoncimi i plotë:

Denoncohet fshehja e krimit nga policia!
Kapet ne flagrance me kontrabande kandidati per bashkine e Pogradecit.

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb

Doktor,para disa ditesh ne doganen e Qaf Thanes eshte arrestuar kandidati i Partise Socialiste per Pogradecin Ilir Xhakolli!
Ai eshte kapur per kontrabande dhe me nderhyrjen e Taulant Balles eshte liruar brenda 24 oreve.
Kjo ngjarje eshte mbajtur e fshehte nga Policia e Sander Lleshit.

zdgfdg.png

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.