Demi Rose provokon sërish në Ibiza…

Realizon setin fotografik ku tregon format bombastike

Falë formave të saj bombastike, modelja Demi Rose është bërë shumë e famshme në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka realizuar një set fotografik për “ISAWITFIRST.COM” dhe duket fantastike.  23-vjeçarja shihet me bikini portokalli në serinë provokuese të fotove të realizuar në Ibiza të Spanjës, ku linjat e saj trupore tërheqin gjithmonë vëmendjen e fansave të saj.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.