Deklarata e policisë për protestën e 16 shkurtit, reagon ashpër PD: Rama të heqë dorë nga…

Në një deklaratë për mediat Gazmend Bardhi në emër të PD i ka bërë thirrje Edi Ramës që “të heqë dorë nga çdo kërcënim dhe destabilizim”, për protestën e lajmëruar nga opozita më 16 shkurt.

“Rama të heqë dorë nga çdo faktor destabilizues dhe kërcënues. Policia po përdoret politikisht për protestën. Ftoj shqiptarët të bashkohen kundër çdo kërcënimi që vjen qeveria”, është shprehur sekretari i përgjithshëm i PD.

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.