“Çojeni mo te spitali”, njerëzit kërkojnë ndihmë për kalimtaren e aksidentuar në Laprakë

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Laprakë ku një makinë ka përplasur fort një këmbësore.

Gruaja ishte duke kaluar rrugën por larg vijave të bardha dhe kjo ka  bërë që të përplaset nga makina.

Ajo ka marrë dëmtime të shumta ndërsa pas disa minutash është dërguar në spital.

Nga video dëgjohet dikush që thërret ta çojnë në spital.

Dëshmitari i aksidentit shkruan për JOQ: 

Pershendetje, ka ndodhur nje aksident prane Spitalit Ushtarak dhe ka mungesë ambulance. Degjoni britmat e njerzve qe kerkonin ndime per zonjen e shtrir ne toke.”/joq

Loading...
Të ngjashme

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.