Video

Video

- Publik TV Uncategorized Video

Edhe Tirana e shijoi dëboren sot.Pas reshjeve të mëngjesit, dëbora është rikthyer sërish në Tiranë. Rreth orës 15:30 ka nisur një dëborë e dendur, siç edhe mund ta ...
0
- Publik TV Statusi Publik Video

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka reaguar përmes një komenti në rrjetet sociale në lidhje me deklaratat e Kryeministrit Edi Rama në samitin e Londrës. Berisha shkruan se Londra u ...
0
- Publik TV Video

Një intervistë 60 minuta me kryeministren e Zelandës së Re, Jacinda Ardern është bërë mjaft virale për shkak të pyetjeve jo fort të zakonshme nga gazetari veteran Charles Wooley. ...
0
- Publik TV Video

Një burrë në kryeqytet është plagosur me thikë mbrëmjen e sotme. Ngjarja ka ndodhur në “Rrugën e Elbasanit” dhe sipas raportimeve të para, plagosja ka ardhur në kulmin ...
0
- Publik TV Video

Nga AV. Altin Goxhaj Një imam dhe një lesbike vetdeklarohen si minoritete te barabarta brenda një spoti televiziv që transmetohet në RTSH. Spoti televiziv me temën ‘Të gjithë ...
0
- Portalet Publik TV Video

Policia Bashkiake e Tiranës dhunon në pronën e tij një qytetar, për arsye që mbeten ende të paqarta. Përmes një video- je, ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar ...
0
- Lajme Publik TV Video

Banorët e rrugës “Irfan Tomini” tregojnë çastin kur autorët e plagosjes ishin larguar me 2 makina, ndërsa njëri mbante pistoletë në dorë. Ndërsa Policia e Tiranës, shprehet zyrtarisht ...
0
- Publik TV Video

Artistët e Teatrit Kombëtar nuk janë lënë që të hyjnë sot në ambientet e vendit të tyre të punës. Aktorët vijojnë që të kundërshtojnë projektligjin e ri të ...
0
- Lajme Publik TV Video

Dy shqiptare te arrestuar ne Itali me nje sasi droge u lane ne burg, nderkohe qe nuk pranuan t’u pergjigjeshin pyetjeve te bera nga gjyqtari. Mediat italiane, shkrujane ...
0
- Publik TV Video

Ky na duhet tani që po bëjmë marrëveshjen me grekët. Flitet se do jetë në komisionin e ekspertëve ...
0