Video

Video

- Publik TV Video

Posted by Ina K. Zhupa on Sunday, March 11, 2018 Fëmijëve ju duhen më shumë këndet e lojrave sesa fotot me Erion Veliajn. Amortizim dhe shkaterrim i kendeve të ...
0
- Publik TV Video

Gazetari Marin Mema, i ftuar në 360gradë, me Artur Zhejin në Ora News, e ka cilësuar të çuditshme politikën greke popullsinë çame, duke u përpjekur të fshehin identitetin ...
0
- Publik TV Video

Fëmijët duhet të flenë herët! Tregojani këtë çdo prindi! Posted by Ndryshe on Saturday, March 10, 2018 ...
0
- Lajme Publik TV Video

Goditet grupi kriminal me 16 anëtarë në disa qytete, në fushën e falsifikimit të dokumentave dhe favorizimit të migracionit të paligjshëm. Në kuadër të operacionit “Forca e Ligjit”, ...
0
- Lajme Publik TV Video

Trupi i pajetë i gjetur një ditë më parë në Fier, është identifikuar si Kreshnik Beqiraj, 36 vjeç, banues në këtë qytet. Prej shtatorit të vitit të kaluar ...
0
- Publik TV Video

Agron Duka Prej kohësh, qeveria fton fermerët që të investojnë për të zgjeruar prodhimin, për të përfituar subvencione. Por realiteti është një tjetër… Sipas të dhënave të Ministrisë ...
0
- Portalet Publik TV Video

Kapja e 613 kilogramëve kokainë në Portin e Durrësit ka pas shumë pikëpyetje. Kryeministri po angazhon çdo mjet për ta paraqitur  këtë operacion si një histori suksesi të ...
0
- Video

Një grua nga Korça ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortit të saj, ndërsa ky i fundit më pas ka bërë edhe një kallëzim në polici. Sipas gazetares së ...
0
- Lajme Publik TV Video

Forca të Ndërhyrjes së Shpejtë janë vendosur në spitalin Rajonal të Vlorës ku janë transportuar tre personat e plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme. Ata janë Elis ...
0