19 Janar, 2018
Video

Video

Kryesore Publik TV Video

Zona të tëra nuk kanë pasur energji mbrëmjen e ndërrimit të viteve, e madje edhe brenda qytetit të Tiranës. Gazetari i njohur Andi Bejtja ka postuar një video ...
0
Kryesore Publik TV Video

 Në 2018 Shqiptarët të krijojnë shpresën, të ngrihen në lartësinë e guximit të tyreNë natën e ndërrimit të viteve, ish-kryeministri Sali Berisha u është drejtuar të gjithë shqiptarëve ...
0
Publik TV Video

Ja pse votoi dje PD në Këshillin Bashkiak pro Qazim Sejdinit të Krimit 😉 Posted by Avokati Altin Goxhaj on Wednesday, December 27, 2017 ...
0
Publik TV Video

Jean Claud Juncker, Presidenti i Komisionit Europian, vijon të surprizojë me sjelljen e tij, teksa shfaqet i dehur në takime apo pritje të ndryshme. Së fundmi në rrjet ...
0
Bota Video

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, ka përjetuar një tmerr të vërtetë të dielën gjatë një takimi që ka pasur me disa simpatizantë. Teksa i pari i Turqisë ...
0
humor Kryesore Video

Ish kryeministrin Berisha e ka vizituqr një Berishë tjetër Bëhet fjalë vetëm për një numër me karakter humoristik, i krijuar nga organizatorët e “Dance With Me”. Personazhi i ...
0
Lajme Video

Një denoncim i rrallë ka mbërritur mbrëmjen e së dielës në portalin www.lajme.al nga refugjatët shqiptarë në Francë. Bëhet fjalë për gjendjen e mjeruar ku ata jetojnë në ...
0
Sport Video

Milani luajti me Atalantën në “San Siro” ndeshjen e vlefshme për javën e 18-të të Serie A. Skuadra e Gattusos u mposht me rezultatin 2-0 në shtëpi nga ...
0
Lajme Video

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, pasi mazhoranca vendosi që të votojë Kryeprokuroren e re është ngritur në këmbë dhe është përplasur me deputetet e Partisë ...
0
Video

Ate qe nuk kemi pare ne televizione shikojeni ne kete video ...
0