Video

Video

- Portalet Publik TV Video

Mirëmëngjes nga Tirana! A post shared by JOQ (@jetaoshqef) on Mar 21, 2018 at 1:32am PDT ...
0
- Publik TV Video

Shikoni pak se si gënjen pa ju dridhur qerpiku. Lexon punën e ca studentëve si të ishte material i profesorëve italianë. Asnjëherë më parë Shqipëria nuk ka patur ...
0
- Publik TV Video

Si ju duket Durresi ? Posted by Indrit Hoxha IHTV on Monday, March 19, 2018 ...
0
- Publik TV Video

Një ditë pas erës së tërbuar që përfshiu jo vetëm gjirin e Durrësit, por gjithë territorin e vendit kanë dalë në pah dëmet e shkaktuara nga moti i ...
0
- Publik TV Video

250 mijë vetë janë larguar nga vendi Në Shipëri, statistikat tregojnë se 40-50 për qind e popullsisë jetojnë në kufirin e varfërisë. Studiuesit vlerësojnë se pjesa më e ...
0
- Lajme Publik TV Video

Trageti i linjës Vlorë-Brindisi ka mbërritur në bregdetin e Vlorës, por pa mundur të ankorohet. Fax News raporton se trageti ka mbërritur në port që prej orës 7, ...
0
- Portalet Publik TV Video

Analisti Andi Bushati, i ftuar në emisionin “Të Paekspozuarit”, ku u diskutua propaganda e pushtetit, shpjegoi rastin më tipik të kapjes së mediave më të mëdha të vendit. ...
0
- Publik TV Video

Policia italiane ka shkatërruar bandën e gangsterëve shqiptarë që kishte shumë aktivitet në Milano dhe ka publikuar pamjet e akteve të tyre kriminale kundër pronës. L ...
0
- Bota Lajme Publik TV Video

Një operacion i madh policor në Itali dhe Shqipëri është zhvilluar mëngjesin e ditës së sotme. Operacioni i koduar ‘Shefi’, është drejtuar nga Antimafia italiane, ndërsa në të ...
0
- Publik TV Video

 Një sherr mes vajzave ka ndodhur ditën e sotme pranë gjimnazit Andon Zako Çajupi, në Tiranë. Tre prej tyre kanë dalë që nga rruga “Kongresi i Manastirit” dhe ...
0