Video

Video

- Publik TV Video

 Bashkëshortja e Enea Ftoit që humbi jetën në komisariatin e Korçës ka kallëzuar penalisht tre policë, të cilët sipas saj kanë dhunuar deri në vdekje të shoqin. Ajo ...
0
- Insta-Pub Publik TV Video

Nen masa te rrepta sigurie dhe ne syte e miliona njerezve sot Princi dhe Meghan do të bëhen Duka dhe Dukesha e Sussex-it, titull i cili nuk është ...
0
- Publik TV Video

Publikohet dëshmia video e dëshmitarit Albert Veliu kundër Agron Xhafajt. Dëshmitari: Në vitin 2000 punova në Itali me grupin e Agron Xhafajt. Komunikim i jashtëzakonshëm me opinionin publik ...
0
- Publik TV Video

Komunikim i jashtëzakonshëm me opinionin publik ! Posted by Lulzim Basha on Thursday, May 17, 2018 ...
0
- Publik TV Video

  Shkatërrohet banda e hajdutëve, disa shqiptarë në pranga Në orët e para të të hënës së 15 majit, rreth 30 karabinierë të Kompanisë së Astit ekzekutuan 5 ...
0
- Publik TV Video

Mesazhi trondites dhe i vertete i djalit nga Saranda… Posted by Olti Curri on Wednesday, May 16, 2018 ...
0
- Publik TV Video

Ka nisur mbledhja e grupit parlamentar të Partisë Socialiste. Kryeministri Rama ka komunikuar bisendën me presidentin francez Emmauel Macron. Rama u shpreh se për anëtarësimin në BE është ...
0
- Lajme Publik TV Video

Idenfifikohet viktima dhe te plagosurit e aksidentit te rende qe ndodhi ne Fier. Aksidenti ndodhi pas mesnate ne aksin Fier-Roskovec. Policia ben me dije se shoferi i mjetit ...
0
- Publik TV Video

Përmbajtja e audios 210 sekonda e vëllait të Xhafajt me trafikantin e penduar   Partia Demokratike publikoi sot audio përgjimin prej 3 minuta e 30 sekonda të një ...
0
- Publik TV Video

Shperthen ne flake ne ecje e siper nje makine ne afersi te TEG-ut, ne Tirane. Policia ben me dije se ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme, ne segmentin ...
0