25 Shkurt, 2018
Uncategorized

Uncategorized

Uncategorized

Vogëlushi 8 vjeçar që u godit nga një makinë sot buzë rrugës në Durrës, është jashtë rrezikut për jetën. Xh. Pisku ka fraktura në nofull. Ai u transferua ...
0
Kryesore Lajme Uncategorized

Të gjitha familjeve që kanë përfituar ndër vite kredi nëpërmjet Entit Kombëtar të Banesave, për blerjen e një banese, do t’u falen këstet e mbetura të kredive. Kështu ...
0
Uncategorized

Avokati Saimir Vishaj deklaroi ditën e djeshme se dorëheqja e ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla nga sistemi i drejtësisë dhe ndërprerja e procesit të vetingut për të, janë të ligjshme. ...
0
Kryesore Lajme Uncategorized

I riu nga Tropoja, Fatjon Zhaborja i cili mesnatën e kaluar aksidentoi taksinë në Maminas ku udhëtonte 23-vjeçarja Elena Avdillari, e cila humbi jetën në vend bashkë me ...
0
Uncategorized

Dokumentet zyrtarë të rrjedhur nga Ministria e Mbrojtjes tregojnë se mirëmbajtja e sistemit të radarëve detarë është një histori e mbushur me tendera të dyshimtë dhe abuzime të ...
0
Kryesore Lajme Uncategorized

Burime nga policia bëjnë me dije se ajo do të nisej me traget drejt Italisë. Keto jane fotot e të dy viktimave, sakaq kujtojmë se Elena ishte e ...
0
Kryesore Publikisht(OP-ED) Uncategorized

Gent Kaprata Edhe une si shume intelektuale te pavarur shqiptar mendoj se po i bien kot ne qafe z. Vangjush Dako! E cfare po ben ai?! Po ben ...
0
Uncategorized

Ish-Kryeministri Sali Berisha e konsideruar pashpirtësi, papërgjegjshmi nga ana e shteti, mungesën e holluesit të gjakut në farmaci prej 5 muajsh për të sëmurët që kanë vendosur valvula ...
0
Uncategorized

Komente të shumta në adresë të kryeministrit Edi Rama, pasi ai postoi në faqen e tij në Facebook, intervistën e zvministres së Financave dhe Ekonomisë, Albana Shkurta, mbi ...
0
Uncategorized

Idlir Karkini është superbiznesmeni nga Kavaja i cili këtë të martë u shpall në kërkim policor, pasi ndaj tij është dhënë një masë arresti me burg nga Gjykata ...
0