Statusi Publik

Statusi Publik

- Statusi Publik

Basir Collaku Fran Frrokaj i mundi sot, por projekti Mafioz për Shengjinin do jetë vatër telashesh..sepse nuk e kanë te tokat e fshatit..As te “rana e hedhun” por ...
0
- Statusi Publik

Kreu i Departamentit të Mjedisit në Partinë Demokratike, Jamarbër Malltezi, ka reaguar në lidhje me abuzimet me tokat në Kavajë, ndërsa akuzon ish-Kryebashkiakun Elvis Roshi dhe kreun e ...
0
- Portalet Statusi Publik

Bledi MANE Mos më thoni që nuk u kujtohet. Ishte pikèrisht i njëjti muaj, mars. Viti 2010. Banorët e Lezhës kishin dalë të protestonin kundër përdorimit që i ...
0
- Statusi Publik

Ish-Kryeministri, Sali Berisha, aktualisht deputet i PD, përmes një statusi FB ka sulmuar Kryeministrin edi Rama. Ai, duke marrë shkas nga përmbytjet në Shkodër, i është referuar një ...
0
- Statusi Publik

Oerd Bylykbashi Mjaftuan 10 minuta shi i rrembyer sot dhe Durresi u ripermbyt. Shiu ka ore qe vazhdon dhe durrsaket jane ne mes te ujit. Nuk mbahen mend ...
0
- Statusi Publik

“Shqiptarët janë përfundimisht pa drejtim, gjithshka është në dorë të Zotit.” Në këtë konkluzion ka dalë kreu i Grupit të LSi, Petrit Vasili, pasi ka ndjekur njoftimet më të fundit nga përmbytjet dramatike në ...
0
- Statusi Publik

Në debatin publik, “për gjoksin” e moderatores Ilda Bejleri, ka ndërhyrë edhe gazetari Artur Zheji. Ai i kërkon kolegut të tij Mustafa Nano që nëse do të bëjë ...
0
- Statusi Publik

Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjona, ka lajmëruar nisjen e vettingut në sistemin e drejtësisë. Me anë të një postimi në Facebook, Gjonaj shkruan se ky është hapi i ...
0
- Statusi Publik

Guxim Alimani -Mbeta i shokuar kohe me pare kur Erion Veliaj rrethoi me fshesaxhinjte e rrogtaret e Bashkise seline e Gjykates Administrative ne Tirane!U turperova si shqiptar tek ...
0
- Publik TV Statusi Publik

Ashtu si çdo ditë, kryeministri Edi Rama ka përshëndetur edhe këtë të hënë qytetarët nëpërmjet rrjetit social facebook, por ndryshe nga herët e tjera, ka qenë ish kryeministri ...
0