19 Janar, 2018
Statusi Publik

Statusi Publik

Kryesore Statusi Publik

Deputeti demokrat Gent Strazimiri përmes një komenti në rrjetet sociale ka reaguar mbi proccedurën e hapur një ditë më parë për zgjedhjen e Drejtorit të ri të Përgjithshëm ...
0
Kryesore Statusi Publik

Redin Hafizi Shqiptaret te kene kujdes me deklaratat e ambasadorit Donald Lu. Ai deklaron se mund te ndihmoje me prokurore amerikane per ceshtjen Tahiri, nderkohe qe njihen praktikat ...
0
Kryesore Statusi Publik

Silva Bardhi Ne cilin cep te Vjenes i ka pare “i pari” i Tiranes stolat prej kauçuku??? Perse genjen? Kushdo qe ka fatin te vizitoje qytetin klasik, ka ...
0
Kryesore Statusi Publik

Ka një denoncim publik shumë të rëndë nga deputeti demokrat Bardh Spahia, për gjendjen në maternitetin Koco Gliozheni. Sipas tij, vetëm në 10 ditët e fundit, në këtë ...
0
Kryesore Statusi Publik

13 milion eurot e kapriços Rama, do ikin nga shkollat, spitalet, ndihma sociale, investimet publike, nga djersa e gjaku i familjeve shqiptare. Ne fakt ato duhet t’i paguaje ...
0
Statusi Publik Video

Rama ka “qerasur” dhe sot ndjekesit e tij ne FB me nje video si mund te hapin portalin e  ri….. MIRËMËNGJES 😃dhe me këtë video informuese mbi hapat ...
0
Kryesore Statusi Publik

Enkelejda Veliu Nuk kane infrastrukture moderne … Edhe shkollat e reja qe jane bere, asnjera prej tyre, nuk ka ngjashmeri, me modelet e shkollave ne bote.. -Pajisjen e ...
0
Kryesore Statusi Publik

Basir Collaku Prisni derisa Prokurorja e Pergjithshme zonja Marku, te firmose arrestimin e pare te nje politikani, i cili mban etiketen amerikane “peshk i madh”. Pastaj gjykojeni, pastaj, ...
0
Kryesore Statusi Publik

O Erion, boll me femijet, ata jane te pafajshem dhe nuk e kane idene se po dalin ne foto me nje perbindesh Statusi i plote i aktorit Julian ...
0
Kryesore Statusi Publik

Statusi i deputetit Strazimiri: Fiks një muaj më parë, PARTIA përmes shoqes Ermonela dhe shokut Blendi Çuçi, betohej “Për Ideal Të Partisë” që, Prokurori i Përgjithshëm i Përkohshëm ...
0