19 Janar, 2018
Statusi Publik

Statusi Publik

Kryesore Statusi Publik

Naim Noka  Vijon reklama dhe propaganda  butaforike në emisionin e Ardit Gjebreas, në Tv Klan sepse historia e Leos së vogël të paralizuar ka prekur plot nerëz sepse ...
0
Kryesore Statusi Publik

Nga Ylli Dylgjeri Po i prishim muret. Po rrënojmë godinën. Po shkatërrojmë institucionet. Për çfarë? Për të prishur tepsinë! Kështu u tha edhe dje në Mirditë: Ka akoma ...
0
Politike Statusi Publik

Belind Kellici Sot ne 26 vjetorin e themelimit te FRESSH Edi Rama mbajti nje nga ato fjalimet e tij patetike, ku foli per gjithçka dhe per asgje. Shau ...
0
Kryesore Statusi Publik

Kreu i Departamentit për Politikën e Jashtme në Partinë Demokratike, Kreshnik Çollaku, në një shënim në rrjetin social “Facebook” shkruan se Rama ose është në delir ose kjo ...
0
Kryesore Statusi Publik

EDI LESI Kapja nga Edi Rama e gjithë institucioneve që nuk janë degë e qeverisjes, si Prokuroria, organet e drejtë- sisë, Federata e Futbollit, akademi e institute, çdo ...
0
Kryesore Statusi Publik

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ironizuar mëngjesin e sotëm Edi Ramën dhe nismën e tij për shpalljen e vitit të Skëndërbeut. Ai ka publikuar një foto me një tekst ...
0
Kryesore Statusi Publik

E njohur për deklaratat e saj shumë të ashpra, këshilltarja e LSI, Elona Guri ka reaguar për sulmin që bëri kryeministri Rama ndaj LSI. Në një postim në ...
0
Kryesore Statusi Publik

Oerd Bylykbashi Pas vendimit te fundit te Gjykates se Strasburgut, asaj qe vetingu i Rames nuk ka shans ta preke, qe denoi qeverine e Rames me 13,5 milione ...
0
Kryesore Statusi Publik

Gent Strazimiri Për herë të parë në historinë e Shqipërisë, një Ministër i Brendshëm, Sajmir Tahiri, është në hetim për bashkëpunim në trafikun ndërkombëtar të drogës, madje kërkohet ...
0
Kryesore Statusi Publik

Ylli Manjani Zgjedhjet në FSHF janë me rëndësi jetike. Ndërhyrja e Rilindjes në këto zgjedhje bëhet për të siguruar “ndershmërinë”. Flitet se Rusët do ti manipulojnë … Po ...
0