Statusi Publik

Statusi Publik

- Statusi Publik

Kryeministri i vendit Edi Rama ka uruar Mirëmëngjes me pamjet të mrekullueshme nga pyllëzimi MIRËMËNGJES dhe me këto pamje nga Aksioni Kombëtar për Pyllëzimin e vendit që vijon ...
0
- Statusi Publik Uncategorized

Albina Deda Keto femije meritojnë t’u jepet mbështetje, të jemi më solidarë ndaj çdo femije me kete sindrom por dhe gjithe kategorite me aftësi te kufizuar. Kjo dite ...
0
- Statusi Publik

Ju zemrat e mia jeni po aq te mire sa cilido prej nesh. Me te mire madje. Ju KING-ët e prinderve tuaj, por edhe te mite e cilitdo ...
0
- Statusi Publik

Deputeti demokrat Bardh Spahia ka ironizuar përmes një postimi në rrjetet sociale akordimin e titullit të Aneta Ramës nga Këshilli Kombëtar i Urdhërit të Stomatologëve. Në një postim ...
0
- Statusi Publik

Aktori i njohur Julian Deda përmes një postimi në rrjetet sociale ka ironizuar kryebashkiakun e Tiranës, Erjon Veliaj lidhur me mbjelljen e pemëve në Tiranë. Veliaj prej disa ...
0
- Statusi Publik

Avokati Altin Goxhaj prej kohesh ka treguar se Sorosi dhe bashkepunetoret e tij kontrollojnë vetingun dhe reformen në drejtesi. Sot ai është i bindur se  tani nuk ka ...
0
- Statusi Publik

 Neritan Sejamini  Arrestimet në Lezhë nuk kanë lidhje as me drejtësinë dhe as me politikën. Edi Rama ka filluar një operacion për të rimarrë tokat e tjetërsuara në ...
0
- Statusi Publik

Një qyetar ka denoncuar në media bllokimin e sherbimeve online . Kam 4 dite qe provoj te aplikoj online dhe  përgjigjja është : Provoje përsëri … shkruan qyetari i ...
0
- Statusi Publik

Realitet shqiptar: Ku ndryshon Fran Frroku nga Edi Rama? Nje grup drejtuesish lokale u arrestuan sepse (akuzohen se) kane zbatuar nje strategji per grabitjen e tokes publike per ...
0
- Statusi Publik

A ka naj Prekuror të Përgjithshëm të Përkohshëm (PPP) për Durrsin ere? ...
0