19 Janar, 2018
Statusi Publik

Statusi Publik

Kryesore Statusi Publik

Av Altin Goxhaj Sps propaganda e përditshme AntiAmerikane e halesë mediatike të Soros uli me -4% popullaritetin e SHBA në shqipëri përgjatë 2017! SKANDALI! Mgjths Shqipëria është e ...
0
Statusi Publik

Kreshnik Collaku U cudita kur pashe deklaraten e ministrise se jashtme ruse kunder deklarimeve te Rames,deklarime me te cilat vete shqiptaret tallen e askush nuk i merr seriozisht. ...
0
Kryesore Statusi Publik

Nga Ilir Demalia Dëgjova sot me vëmëndje emisionin “360 grade” të zotit Artur Zheji, me temën, “A është feja e shqiptarit shqiptaria?” Nga të gjithë të ftuarit në ...
0
Kryesore Statusi Publik

Kreshnik Osmani Lexoj dhe verej se pjesa me e madhe e komenteve rreth figures se Heroit Kombetar Gjergj Kastrioti Skebderbeut, eshte e lidhur pashmangshmerisht me telenovelat turke qe ...
0
Kryesore Statusi Publik

Denis Dyrnjaja Takova ish-profesorin tim të historisë këtë mëngjes e më pyeti. A do kemi Vetting real apo jo? Të shohim-i thashë, në pritje jemi. Imagjino tha një ...
0
Kryesore Statusi Publik

Mirësevini në Tiranë.  Taksat si ne Paris,sherbimet si ne Kabul !!! Keshtu, shkruan Kreshnik Çollaku  Kreu i Departamentit për Politikën e Jashtme në Partinë Demokratike dhe anetar i Keshillit Bashkiak ...
0
Kryesore Statusi Publik

NGA ASTRIT PATOZI I paskam rënë kot më qafë disa të mërziturve publikë me Lulzim Bashën. Sepse deri më sot mendoja se termi “i vonuar”, që ata përdornin ...
0
Ekonomi Kryesore Statusi Publik

Klodian Tomorri Qeveria ka cmendur. Dite per dite i heq nga nje tulle sistemit fiskal. Nje dite heq taksat e hoteleve per te nxitur turizmin. Nuk kalon nje ...
0
Kryesore Statusi Publik

          Nga Ardi Stefa Ju kujtohet një skenë nga komedia “Pallati 176”? Skena kur po kërkojnë që Sandrin ta fejojnë? Në një moment Jovan ...
0
Kryesore Statusi Publik

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur disa foto me pamje vertete perrallore si urim “per nje jave te mbare” per gjithe ndjekesit e tij ne rrjetet sociale. “MIRËMËNGJES 😃 ...
0